Aktualności

Poniżej znajdziecie linki do szczegółowego regulaminu, do najważniejszych założeń Biegów w Szczawnicy 2021, a także link do systemu zapisów, gdzie możecie wprowadzić potrzebne zmiany dotyczące Waszych pakietów.

Tworząc założenia Biegów w Szczawnicy 2021 kierowaliśmy się tym, aby w obecnej sytuacji jak najwierniej oddać klimat wydarzenia, a jednocześnie zapewnić Wam odpowiednie wsparcie, dobrą zabawę i bezpieczeństwo.

Prosimy Was o spokojne i uważne zapoznanie się z naszymi założeniami i podjęcie decyzji, która będzie dla Was najlepsza. Decyzję (startuję/rezygnuję/zmieniam dystans/przepisuję pakiet na inną osobę) możecie podjąć do końca tygodnia – do niedzieli 21.03. do końca dnia.

Brak decyzji w tym terminie będzie oznaczał rezygnację z uczestnictwa w biegu indywidualnym, natomiast ewentualny zwrot opłaty startowej nastąpi po skutecznym przekazaniu nam numeru konta do przelewu.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące założeń, bądź Waszego udziału – kierujcie je w wiadomości na Messengerze lub mailem na adres: zapisy@pieninyultratrail.pl Tylko wtedy jesteśmy w stanie w pełni skutecznie na nie odpowiadać.

Regulamin: https://pieninyultratrail.pl/wp-content/uploads/2021/03/regulamin-bws-2021.pdf

Zasady: https://pieninyultratrail.pl/wp-content/uploads/2021/03/zasady-bws-2021.pdf

Formularz zmiany: https://zapisy.strefaprzygod.pl/zmiany-2020