Mając na uwadze komfort uczestników i uczestniczek, mieszkańców Szczawnicy i okolicznych miejscowości, a także korzyści dla środowiska płynące z tego rozwiązania, na czas biegów uruchamiamy 3 specjalne linie autobusowe Pieniny Ultra-Trail®, które będą kursowały:
– w piątek – linia lokalna po Szczawnicy
– sobotę – linia po Szczawnicy oraz linia do Krościenka i Jaworek.

Chcemy ułatwić Wam dotarcie do biura zawodów i na linię startu, a po zawodach także do miejsc noclegowych czy parkingów, na których pozostawiliście swoje samochody, bez korków i stresu związanego z poszukiwaniem miejsc parkingowych.

  • DARMOWY TRANSPORT: Dla wszystkich uczestników i uczestniczek zawodów, a także Waszych rodzin, i kibiców transport jest darmowy. I będzie odbywał się za okazaniem numeru startowego lub biletu elektronicznego zamieszczonego na stronie wydarzenia.
  • MAPKI I ROZKŁAD JAZDY: Poniżej znajdują sią mapki przejazdu busów i rozkłady jazdy. Znajdziesz je również w Informatorze technicznym przesyłanym przed zawodami, a także na Mapie biegów, którą otrzymasz w biurze zawodów. 
  • OZNACZONE PRZYSTANKI: Wszystkie przystanki, na których zatrzymują się Busy będą oznaczone logotypem wydarzenia, będą też na nich znajdowały się rozkłady jazdy busów. 
  • TRACKING BUSÓW: busy będą zaopatrzone w trackery, a na tej stronie w czasie zawodów znajdziesz link do ich śledzenia. Tracking pomoże Ci zlokalizować, gdzie jest BUS, na który czekasz i ile zajmie mu dojazd do Ciebie. 

LINIA 1 – ZIELONA / SZCZAWNICA CITY BUS

Bus rusza z Biura Zawodów i zatacza pętlę po Szczawnicy, a następnie wraca w to samo miejsce.

Linia 1 - Mapka
Pieniny Ultra-Trail Bus - Linia 1

LINIA 2 – NIEBIESKA / SZCZAWNICA – JAWORKI – SZCZAWNICA

Linia 2 - Mapka
Pieniny Ultra-Trail Bus - Linia 2

LINIA 3 – CZERWONA / SZCZAWNICA – KROŚCIENKO – SZCZAWNICA

Linia 3 - Mapka
Pieniny Ultra-Trail Bus - Linia 3