W tegorocznej edycji Biuro Zawodów, EXPO oraz miasteczko biegowe będą zlokalizowane na parkingu Pieniny w Szczawnicy, a główna strefa Startu/Mety na Moście Flisaków tuż obok.

Lokalizacja:

 

Godziny pracy:

  • Piątek, 19.04.2024 – 12:00 – 21:30
  • Sobota, 20.04.2024 – 05:00 – 17:00

Oświadczenia do pobrania:

 

Najczęściej zadawane pytania:

  • Czy w sobotę można odebrać pakiet?

Tak. W sobotę będzie możliwy odbiór pakietów w godzinach działania Biura Zawodów.

  • Czy mogę zapisać się na miejscu w biurze zawodów?

Tak, lecz pod pewnymi ograniczeniami:
1. Na danym dystansie muszą być wolne miejsca – niewyczerpany limit (już w tej chwili osiągnęliśmy limit na trasie Wielka Prehyba i Chyża Durbaszka, więc na te trasy nie przyjmujemy zapisów).
2. Musimy mieć wolne numery startowe i chipy, produkujemy tylko pewną pulę dodatkowych numerów, więc jeśli chcesz zapisać się w biurze i mieć pewność, że jest to możliwe, napisz do nas wcześniej na info@pieninyultratrail.pl
3. Co ważne, już od 9 kwietnia nie zapewniamy pełnego pakietu startowego, jak np. medal czy mapa w pakiecie. Produkcję części materiałów zlecamy z dużym wyprzedzeniem.

  • Czy mogę odebrać pakiet za kogoś / czy ktoś może odebrać pakiet za mnie?

Tak. 

Aby odebrać pakiet za inną osobę potrzebne jest Upoważnienie do odebrania pakietu podpisane lub wysłane przez osobę Upoważniającą do odebrania pakietu.

  1. Upoważnienie można przesłać mailem do biura zawodów na adres: info@pieninyultratrail.pl do dnia 18. kwietnia 2024. Zostanie ono przekazane do biura zawodów, na tej podstawie zostanie wydany pakiet osobie wskazanej w upoważnieniu. Aby mailowe upoważnienie było ważne MUSI zostać wysłane z maila, z którego Uczestnik/Uczestniczka został/a zarejestrowany/a na zawody. Upoważnienie można też wydrukować, podpisać i przekazać w biurze zawodów.
    Treść upoważnienia znajdziesz tutaj (kliknij w napis).
  • Czy w okolicy biura zawodów jest parking?

Tak, przy Biurze Zawodów znajduje się płatny parking. W Szczawnicy i sąsiednich miejscowościach parkingi w większości są płatne.

Zachęcamy do pozostawienia samochodów przy miejscach noclegowych i spacer do Biura Zawodów lub jeśli nocujesz w dalszej odległości skorzystanie z linii autobusowej Pieniny Ultra-Trail®

W Szczawnicy działają również wypożyczalnie rowerów i elektrycznych hulajnóg, którymi z łatwością możecie poruszać się po miasteczku i okolicy. 

  • Czy blisko biura zawodów można coś zjeść?

Tak. W bezpośredniej okolicy biura znajduje się kilka restauracji. W całej Szczawnicy i sąsiednich miejscowościach znajduje się wiele punktów gastronomicznych i restauracji.

Zachęcamy do skorzystania z:

Czy w biurze zawodów zlokalizowane będzie EXPO?

Tak, szczegóły dotyczące wystawców na EXPO: https://pieninyultratrail.pl/pl/expo-wystawcy/

Strefa start/meta w Szczawnicy.
Biuro zawodów podczas Pieniny Ultra-Trail
Strefa start/meta w Szczawnicy.