Wystawcy podczas EXPO Pieniny Ultra-Trail:

SKLEP PIENINY ULTRA-TRAIL® 

W sklepie dostępna będzie pamiątkowa kolekcja Pieniny Ultra-Trail® 2023. 

THE NORTH FACE

Firma The North Face, nosząca nazwę na cześć najbardziej wymagającego zbocza góry, od 1966 roku wyposaża odkrywców w sprzęt, który pozwala im realizować ich marzenia. Nasze wyprawy, których mottem jest hasło Never Stop Exploring, inspirują nas do testowania granic osiągów i możliwości.

BUFF®

Każdy dzień jest inny. Każda droga jest wyjątkowa. Każda chwila to nowe wyzwanie. W BUFF® jesteśmy pewni, że ewolucja jest jedyną drogą do rozwoju. Droga ciągle się zmienia i jesteśmy na to gotowi. Gdziekolwiek i kiedykolwiek. Nowe produkty, nowe rynki. BUFF® rozwijał się przez lata. Obecnie BUFF® projektuje, tworzy i dystrybuuje czapki, szaliki i wiele innych produktów dla rosnącej grupy odbiorców.

MIASTO I GMINA SZCZAWNICA

FUNDACJA RAK’N’ROLL

Zmieniamy schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji.

Od samego początku naszym celem było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią.

Espresso Bar – Bracia Ziółkowscy

Kawę palimy już od 15 lat. Zaczynaliśmy amatorsko, paląc kawę na własne potrzeby w żeliwnej patelni. W 2002 roku zaczęliśmy wypalać kawę na własne potrzeby. I dlatego dzisiaj zdecydowaliśmy się otworzyć palarnię, by regularnie dostarczać Wam kawę, którą sami chcielibyśmy pić.

W Szczawnicy Bracia Ziółkowscy będą parzyli kawę dla Fundacji Rak’n’Roll.

SHOKZ

Odwiedź stoisko marki Shokz podczas naszego EXPO i przetestuj technologię przewodnictwa kostnego. Odwiedź stronę internetową www.shokz.pl, by dowiedzieć się więcej i skorzystaj z 10% rabatu z kodem UltraTrail10. Kod ważny do 31.08.2023.

FULLLIFE.EU

FullLife.eu zaprasza do biało-żółtego shop-trucka („odżywkowozu” ;-), gdzie znajdziecie wszystko, co sportowcom i nie tylko do szczęścia jest niezbędne! Największy wybór żeli energetycznych, batonów, odżywek, suplementów, izotoników, magnezu, pobudzaczy, rewelacyjne środki do odbudowy stawów i inne wypróbowane specyfiki, a także nawet pesto z czosnku niedźwiedziego prosto z Bieszczadów.

BOOTFITTING CENTER

Podczas 10. edycji PIENIENY ULTRA-TRAIL zapraszamy na darmową analizę stóp, podczas której ocenimy dopasowanie butów biegowych i zaproponujemy odpowiednią wkładkę. W naszej ofercie mamy wkładki biegowe SIDAS Sense, Protect i Custom, skarpetki oraz kremy regeneracyjne i przeciw otarciom. Korzystamy z najwyższej jakości produktów francuskiej firmy SIDAS, która wspiera biegaczy na całym świecie. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można wziąć udział w losowaniu i wygrać wkładkę biegową.

KUDŁATY FUNATICOS

Dawno, dawno temu pewien pokręcony człowiek miał sen. Może nie dokładnie sen, ale na pewno marzenie by nosić kolorowe ciuchy, których wzory wykraczają poza standard dostępny na sklepowych półkach…

Efektem naszej pracy są kolorowe, inspirowane podróżami i naszymi pasjami bluzy, softshelle i sukienki wykonane z najlepszych materiałów. Dbamy o szczegóły i działamy lokalnie, chcąc by nasza pasja dawała zatrudnienie i pozwalała rozwijać się polskim firmom.

GORCE ULTRA-TRAIL

Zapraszamy na VII edycję Gorce Ultra-Trail®. Czeka na Was pięć pięknych i zróżnicowanych tras od 12 do 102 kilometrów. Odkryj magię gorczańskich szlaków, zasmakuj w kulinarnych tradycjach Ochotnicy i zasłuchaj się w muzykę prosto z góralskiej duszy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2023 roku.