AktualnościNasze inicjatywy

Linie autobusowe

Mając na uwadze komfort uczestników i uczestniczek, mieszkańców Szczawnicy i okolicznych miejscowości, a także korzyści dla środowiska płynące z tego rozwiązania, na czas biegów uruchamiamy 3 specjalne linie autobusowe Pieniny Ultra-Trail®, które będą kursowały w piątek i sobotę po Szczawnicy, i okolicznych miejscowościach: Krościenko, Szlachtowa i Jaworki.

Więcej
AktualnościNasze inicjatywy

Las na medal

Każdego roku realizujemy Pieniny Ultra-Trail® z coraz większą ekologiczną uważnością. W 2023 roku zdecydowaliśmy się usystematyzować bieżące działania i wdrożyć nowe rozwiązania, które pozwolą nam skuteczniej chronić nie tylko nasze wspaniałe góry, a przede wszystkim naturalne środowisko planety, której jesteśmy częścią. W ramach działań dołączyliśmy do ITRA Green Program. Chcemy, aby organizowane przez nas wydarzenie…

Więcej
Nasze inicjatywy

EMPATON – nagroda za serdeczną uważność

Od 2022 roku z inicjatywy Fundacji Rak’n’Roll na biegach przyznajemy specjalne i symboliczne wyróżnienie – Empatona – osobom, które wyróżnią się serdeczną uważnością. Zauważą, będą miały odwagę, żeby zatrzymać się, zapytać i pomóc osobie, która tej pomocy potrzebuje.

Więcej