Aktualności

Drodzy biegacze, mamy jeszcze sporo nagród dodatkowych, które chcielibyśmy Wam przekazać:) Są to min.: Buff-y, książki wydawnictwa Galaktyka, odzież Brubeck, zestawy odżywek Nutrend, weekendowe pobyty w hotelach. W związku z tym ogłaszamy konkurs na relację z tegorocznych Biegów w Szczawnicy 2015.

Zasady: podeślijcie swoją relację z Biegów, forma dowolna: może to być tekst pisany lub link do bloga, fotorelacja, filmik, wiersz na adres: pieninyultratrail@gmail.com

Czas trwania konkursu: od teraz do 5.05 do końca dnia.

Regulamin konkursu „Przeżyjmy to jeszcze raz…

Postanowienia ogólne:

 1. Organizatorem konkursu jest Hill Sprint (organizator Biegów w Szczawnicy).
 2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 3. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która wzięła udział w III Biegach w Szczawnicy 2015.
 4. Konkurs trwa od 28 kwietnia do 5 maja (do północy).
 5. Konkurs będzie przeprowadzony na profilu facebook’owym Biegów w Szczawnicy i stronie biegów (www.pieninyultratrail.pl).
 6. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na profilu facebook’owym Biegów w Szczawnicy i na stronie internetowej (www.pieninyultratrail.pl).
 7. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać swoją relację z Biegów. Relacja z biegu może przybrać dowolną formę (opis, foto blog, film, wiersz, piosenka – jakkolwiek chcielibyście podzielić się swoimi wspomnieniami). Można przesłać również link do miejsca, w którym znajduje się relacja.
 8. Jeden uczestnik konkursu może przesłać jedną relację.
 9. Relację należy przesłać na adres: pieninyultratrail@gmail.com
 10. Przesłanie relacji oznacza akceptację regulaminu i zgodę na publikację relacji na profilu facebook’owym Biegów w Szczawnicy i stronie: pieninyultratrail.pl, a także na stronie fb i stronie www Partnerów i Sponsorów uczestniczących w konkursie.
 11. Spośród wszystkich przesłanych relacji jury wybierze najciekawsze relacje, które zostaną nagrodzone. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia.
 12. Jury konkursu wybierze najciekawsze relacje do dnia 08.05.2015.
 13. Nagrodzone relacje opublikujemy w dniu 09.05.2015
 14. Po ogłoszeniu wyników w terminie 7 dni od daty rozwiązania Konkursu zwycięzca w oddzielnej wiadomości otrzyma informację o sposobie odebrania nagrody. Laureat zostanie poproszony o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu lub adresu mailowego i adresu zamieszkania poprzez wysłanie zwrotnej wiadomości do Organizatora zawierającej wyżej wymienione dane. Laureat powinien odesłać wiadomość zwrotną z podaniem imienia i nazwiska i adresu zamieszkania w terminie 7 dni od chwili otrzymania wiadomości od Organizatora
 15. Przesyłając swoją relację Uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem relacji zgłoszonej przez niego do Konkursu i, że odpowiedź na zadanie konkursowe nie narusza praw osób trzecich, w tym autorskich praw osobistych i majątkowych osób trzecich, lub dóbr osobistych osób trzecich, jak również, że, w przypadku, jeżeli stanowi utwór, w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przysługują mu do niej autorskie prawa majątkowe lub licencje, w zakresie niezbędnym do udzielenia licencji, zgodnie z pkt 3.7 poniżej.
 16. W przypadku, jeżeli odpowiedź na zadanie konkursowe stanowi utwór, w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (zwane dalej łącznie „Utworem”), Uczestnik niniejszym udziela Organizatorowi niewyłącznej, nieodpłatnej licencji do Utworu, bez ograniczeń czasowych lub terytorialnych, na następującym polu eksploatacji: publiczne udostępnianie Utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.