Aktualności

Pieniny Ultra-Trail odbędą się w terminie 18-20. czerwca 2021. W formule biegu indywidualnego, z możliwością startu w dowolnym momencie w ciągu tych trzech dni (Dziki Groń i Niepokorny Mnich – dla tych tras wszystkie punkty żywieniowe zapewniamy tylko w sobotę 19.06.). Biegamy po oznaczonej trasie, z pomiarem czasu, zabezpieczeniem medycznym, GOPR i zapewniamy niemal wszystkie świadczenia planowane na edycję 2020.

Podejmij decyzję do 16. maja

Zapoznaj się z nowym regulaminem i podejmij decyzję, co chcesz zrobić ze swoim pakietem.
Opcje są następujące:

  • Potwierdzenie udziału w biegu;
  • Rezygnacja i zwrot wpłaconej opłaty startowej;
  • Zmiana dystansu;
  • Przepisanie pakietu na inną osobę.

Dodatkowo istnieje możliwość przebiegnięcia wybranej trasy, udokumentowanie swojego biegu i otrzymanie pocztą medalu i materialnych elementów pakietu – to wersja dla tych, którym czerwiec nie odpowiada, a planują wybrać się do Szczawnicy i chcieliby nas wesprzeć nie zgłaszając rezygnacji.
 

Opcją domyślną jest potwierdzenie udziału w biegu, czyli jeśli nie zrobisz nic, to zakładamy, że pobiegniesz. Chociaż preferujemy jednak kliknięcie potwierdzenia w systemie, żebyśmy czuli się lepiej, widząc powiększającą się liczbę potwierdzonych startów.

Poniżej znajdziesz linki do regulaminu i formularza zmiany.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące założeń, bądź swojego udziału – kieruj je mailem na adres: zapisy@pieninyultratrail.pl

Regulamin: https://pieninyultratrail.pl/wp-content/uploads/2021/04/regulamin-bws-06-2021.pdf

Formularz zmiany: https://zapisy.strefaprzygod.pl/zmiany-2021