AktualnościMini Pieniny Ultra-Trail

Dzięki współpracy z Fundacją Dzieci Pienin do udziału w Mini Biegach w Szczawnicy zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież z Ukrainy zamieszkujące obecnie na terenie Gmin Szczawnica i Krościenko. 

II edycja Mini Biegów w Szczawnicy odbędzie się 24. kwietnia w Parku Dolnym w Szczawnicy. 

Uczestnikiem zawodów Mini Pieniny Ultra-Trail może zostać każde dziecko do 17. roku życia, które do dnia 11. kwietnia 2022r. zostanie zgłoszone do zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Kiedy śmieje się dziecko – śmieje się cały świat.

Jesteśmy wdzięczni przedstawicielom Fundacji Dzieci Pienin, a także koordynatorom akcji w Krościenku i Szczawnicy za wsparcie i pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. Bardzo chcemy, żeby dla naszych małych gości z Ukrainy był to miły czas, w których choć na chwilę będą mogli zapomnieć o trudnej rzeczywistości, w której przyszło im funkcjonować.

Zwracamy się z serdeczną prośbą do osób, które przyjęły do swoich domów, pensjonatów i hoteli osoby z Ukrainy o poinformowanie ich o wydarzeniu, a także pomoc w zarejestrowaniu wszystkich chętnych dzieci w systemie zapisów: https://zapisy.strefaprzygod.pl/zawody/mini-biegi-w-szczawnicy-2022/

Każdy z nas jest kroplą, ale razem jesteśmy oceanem. 

W trakcie Biegów w Szczawnicy, a także Mini Biegów w Szczawnicy będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, a także rzeczy potrzebnych dla osób i dzieci z Ukrainy zamieszkujących obecnie na terenie Gmin Krościenko i Szczawnica. O szczegółach i zapotrzebowaniu będziemy informować bliżej terminu wydarzenia.

Kontakt do organizatora:

W razie pytań czy trudności z rejestracją prosimy o kontakt z organizatorem Mini Biegów w Szczawnicy: pod numerem telefonu + 48 606 332 902 / lub mailem: zapisy@pieninyultratrail.pl

Mini Pieniny Ultra-TrailMini Pieniny Ultra-Trail